Wiadomości z tagiem Dzieci  RSS
A-ha: Do dwóch razy sztuka!

20.11.2018 13:05

Czy największy hit zespołu A-ha jest dziełem przypadku? Czy na tak wielką popularność piosenki miał wpływ wyłącznie teledysk, czy umiejętności wokalne Mortena Harketa?

Tagi: Dzieci, Miód
Źródło: wyspa.fm

Ray Wilson świętuje 50 lat Genesis. Koncert w Łodzi

20.11.2018 12:13


12 grudnia w Filharmonii Łódzkiej specjalny koncert da Ray Wilson, mieszkający na co dzień w Polsce były wokalista grupy Genesis.

Źródło: muzyka.interia.pl

Wilcze dzieci dorosły! ("Wilcze dzieci: Tom 3", Hosoda Mamoru Yuu (pseud.))

20.11.2018 10:18

Po nieudanej próbie ukrycia wilczej natury oraz zranieniu jednego z uczniów Yuki sama z siebie przestaje chodzić do szkoły. Zamyka się w domu i nie otwiera nawet drzwi przed odwiedzającą go mimo wszystko ofiarą. Jednak jego codzienne wizyty w końcu zmiękczają serce dziewczyny i postanawia ona jeszcze raz spróbować być ...

Tagi: Dzieci, Dom
Źródło: www.biblionetka.pl

"Pan Tadeusz" jak "Boska komedia" Dantego? Już jest włoskie wydanie dzieła

20.11.2018 10:07

Przekład "Pana Tadeusza" Adama Mickiewicza na język włoski, który ukazał się na początku listopada, został zaprezentowany w poniedziałek w Rzymie. Autorem tłumaczenia jest polonista, wykładowca i popularyzator literatury polskiej Silvano De Fanti.

Tagi: Włosy, Dzieci
Źródło: kultura.onet.pl

Komplet

20.11.2018 7:30

Sklep z najtańszą bielizną w sieci.Expresowa wysyłka w jeden dzień !!! Wejdź i wybieraj z potężnej oferty. Wpisz w google adres i obejrz całą ofertę. Adres sklepu : e-modex.pl

Źródło: second-hand.hiperogloszenia.pl

Dekoracja boho z koralików – sposób na kolorową jesień!

20.11.2018 5:00


Styl boho od dwóch sezonów jest na topie nie tylko w modzie, ale także w dziedzinie wystroju wnętrz. Nic dziwnego - dwudziesty pierwszy wiek to epoka wyścigów, a w codziennym zabieganiu zawsze w końcu dopada nas moment kiedy marzymy już tylko o odrobinie luzu i wolności. Najłatwiej poczuć je, wypoczywając w barwnym otoczeniu nawiązującym do pokojowych idei, celebracji drobiazgów i słodkich dni beztroskiego dzieciństwa. Prezentujemy pomysł na dekorację z koralików utrzymaną właśnie w tym stylu. Umilcie sobie jesień grą kolorowych świateł na szybach!

Źródło: kobietamag.pl

Meghan Markle tak urządzi POKOIK dla dziecka! Ma gust?

19.11.2018 19:02

Oryginalny pomysł?

Źródło: www.kozaczek.pl

Odnaleziony w Rumunii obraz autorstwa Picassa okazał się falsyfikatem

19.11.2018 15:04

Odnaleziony w Rumunii obraz, który uważano za zaginione sześć lat temu dzieło Pabla Picassa, okazało się fałszywką. Duńska pisarka, do której trafiły rzekome informacje o położeniu obrazu, padła ofiarą żartu ze strony dwóch performerów pracujących nad projektem poświęconym słynnemu fałszerzowi obrazów.

Tagi: Stres, Dzieci
Źródło: kultura.onet.pl

Co kupić rodzicom na rocznicę ślubu?

19.11.2018 13:24


Rocznica zawarcia sakramentu małżeństwa przez rodziców to bardzo ważne święto dla całej rodziny. Dzieci powinny...

Źródło: o-you.pl

Przewodnik zakupowy: słodkie świąteczne swetry 2018 z sieciówek

19.11.2018 5:00


Zakładanie świątecznych "ugly sweaters" powoli staje się prawdziwą tradycją. Ubrania, które jeszcze niedawno stałyby się obiektem kpin i skojarzeń z dziecinnymi prezentami od babci teraz są absolutnie na topie, tym bardziej, że łatwo je zestawić z innym modnym gadżetem - zimową czapką z pomponem. Przygotowaliśmy dla Was przegląd najładniejszych tegorocznych propozycji świątecznych sweterków. Koniecznie zajrzyjcie do poniższej galerii!

Źródło: kobietamag.pl

reklama
Kontakt z nami