Wiadomości z tagiem Kwiaty  RSS
Enea Spring Break 2019: Kolejna porcja ogłoszeń

17.12.2018 20:06


​W dniach 25-27 kwietnia 2019 roku odbędzie się kolejna edycja poznańskiego Enea Spring Break. Do Darii Zawiałow dołącza dołączają nowi wykonawcy: Marysia Starosta, Alice Phoebe Lou, Kwiat Jabłoni, Lazy Jack And The Spinning Jenny, Wczasy oraz Przybył.

Źródło: muzyka.interia.pl

Słodko-gorzka opowieść o uprzedzeniach i przyjaźni

10.12.2018 12:07


Na pierwszy rzut oka "Kwiat wiśni i czerwona fasola" to typowa japońska powieść o celebracji codziennych przyjemności i dążeniu do perfekcji w rzeczach najprostszych. Autor kładzie w niej duży nacisk na podkreślenie godności każdego człowieka, choć wybory, które przedstawia, nie są jednoznaczne. Udaje mu się jednak uniknąć nachalnego moralizowania.

Źródło: lubimyczytac.pl

"Kwiat Diabelskiej Góry" Katarzyna Enerlich

10.12.2018 11:18

Nowość wydawnicza "Kwiat Diabelskiej Góry" Katarzyna Enerlich

Tagi: Kwiaty
Źródło: dlalejdis.pl

Najmodniejsze wiosenne kreacje na sezon 2019

10.12.2018 0:01


Gdy w kąt pójdą grube kurtki, czapki i szaliki, pora postawić na coś ultrakobiecego, pełnego uroku i wygodnego zarazem. Sukienki są wszak niekwestionowanymi królowymi wiosennych dni, dlatego powinny znaleźć się w szafie każdej z kobiet. Ale na jakie konkretnie wzory, kolory i fasony warto postawić w 2019 roku? Kwiaty, wszędzie kwiaty! Motywy florystyczne idealnie komponują […]

Źródło: obcasy.pl

Świąteczne dekoracje stołu z gwiazdą betlejemską

05.12.2018 14:16


Gdy w czasie Świąt Bożego Narodzenia przyjaciele i rodziny spotykają się przy stole, poza potrawami i napojami, nie może zabraknąć odpowiedniej dekoracji. Kwiaty odgrywają tutaj szczególnie ważną rolę. W ostatnich tygodniach roku prym wiodą gwiazdy betlejemskie, które roztaczają świąteczną aurę. Ich wspaniałe przylistki w kształcie gwiazdy komponują się idealnie z Bożym Narodzeniem i dlatego od

Źródło: modaija.pl

Najpiękniejsze kwiaty do łazienki. Przeżyją nawet w pomieszczeniach bez okna!

05.12.2018 4:00


Jakie kwiaty wybrać do łazienki? Okazuje się, że łazienkolubnych gatunków jest całe mnóstwo i nawet w pomieszczeniach bez okna będą zachwycać. Od ciebie zależy czy będzie to wnętrze pełne egzotyki czy tylko delikatnie muśnięte naturalnym klimatem. Poznaj doniczkowych fanów łazienek!

Źródło: kobietamag.pl

Trujące rośliny doniczkowe. Masz je w domu?

04.12.2018 17:46


Trudno wyobrazić sobie mieszkania bez roślin. Kwiaty nie tylko ożywiają i upiększają wnętrza, ale też oczyszczają powietrze. Mało kto wie, że niektóre popularne gatunki powinny być uprawiane ze szczególną ostrożnością, gdyż zawierają toksyczne substancje niebezpieczne dla zdrowia. Warto wiedzieć, które rośliny należą do trujących, by zapewnić bezpieczeństwo domownikom - szczególnie dzieciom i zwierzętom.

Źródło: kobieta.interia.pl

Bedoes & Kubi Producent "Kwiat polskiej młodzieży": Jezu Chryste, Bedi :\

04.12.2018 15:35


"Kwiat polskiej młodzieży" to jeden z tych rzadkich przypadków albumów, na których największym mankamentem okazuje się jeden z jego gospodarzy, podczas gdy ten drugi – siedzący w cieniu – robi, co może, aby ratować materiał.

Tagi: Kwiaty
Źródło: muzyka.interia.pl

"Royal wedding" po polsku? Hrabianka Carolin Aleksandra von Hochberg i Jasper Shulz wzięli ślub na zamku Książ

02.12.2018 13:03

Hrabianka Caroline Alexandra von Hochberg wzięła na zamku Książ w Wałbrzychu ślub z Jasperem Shulzem, informatykiem. Ceremonia odbyła się w Sali Maksymiliana, a przyjęcie weselne w apartamentach książęcych. Młoda para złożyła też kwiaty na sarkofagach przodków. Dolnośląska twierdza należała do rodu Hochbergów przez ponad 400 lat. Ślub członka rodziny odbył się na zamku po raz pierwszy od prawie wieku.

Źródło: kobieta.onet.pl

reklama
Kontakt z nami