Wiadomości z tagiem Mus  RSS
Musztardowy jesienny sweter i sukienka – zestaw na słodko-gorzki październik!

15.10.2018 20:49


Czy Wy też myślicie o tegorocznym październiku, jako o słodko-gorzkim miesiącu? Chmury i wiatr raz po raz walczą o dominację z ciepłymi promieniami słońca. W taką pogodę można spacerować długo i zapuszczać się daleko pod warunkiem, że połączymy letnie akcenty z jesiennymi okryciami. Doskonale sprawdzi się w tym przypadku zestaw typu kardigan ala jesienny sweter […]

Źródło: kobietamag.pl

Ta piosenka podbija USA. O co chodzi w "A Scary Time" Lynzy Lab?

15.10.2018 17:06


W odpowiedzi na kontrowersyjne słowa Donalda Trumpa o "strasznym czasie dla młodych mężczyzn", youtuberka Lynzy Lab nagrała muzyczną odpowiedź, w której opisuje, z czym każdego dnia muszą zmagać się kobiety.

Tagi: Mus
Źródło: muzyka.interia.pl

Pamiętaj, żeś Polka

15.10.2018 13:08


Były czasy, kiedy być Polakiem oznaczało przekleństwo. W bezmiarze okrucieństwa wojny, w obliczu wszechobecnej śmierci zapomniano chyba jednak o Polakach, którzy zostali wywiezieni do III Rzeszy na roboty przymusowe. O tym mówi się stosunkowo rzadko. I niewielu z nas wie, co oznaczała żółta litera "P" na fioletowym tle...

Tagi: Mus
Źródło: lubimyczytac.pl

Przyszłość inkwizytorów – wywiad z Jackiem Piekarą

15.10.2018 13:08


Po 10 latach fani Jacka Piekary doczekają się drugiego tomu książki "Płomień i krzyż". Dlaczego musieliśmy czekać tak długo? Czy dowiemy się w końcu czegoś więcej o postaci Jezusa? I najważniejsza kwestia: Czy na kolejne części też będziemy tyle czekać? Na wszystkie te pytania odpowie sam Jacek Piekara.

Tagi: Mus, Książki
Źródło: lubimyczytac.pl

Wiesław Cichy: słyszałem, że jestem nienormalny, bo nie akceptuję rządów PiS

15.10.2018 11:05

- Żadnych dodatkowych pieniędzy za przygotowanie roli nie wziąłem. Morawski kłamie - mówi aktor Wiesław Cichy, który zrezygnował z pracy w Teatrze Polskim we Wrocławiu na kilka tygodni przed premierą "Mirandoliny". Dyrektor instytucji twierdzi, że przez Cichego musiał wypłacić sobie 22 tys. zł za przygotowanie roli Cavaliere Rippafratta w spektaklu. Aktor tłumaczy, że jednym z powodów jego odejścia były nieporozumienia na tle politycznym, ponieważ nie akceptuje on rządów PiS.

Źródło: kultura.onet.pl

Nie jestem idealna i… dobrze mi z tym! Czyli o pewności siebie i o tym, jak ją rozwijać

15.10.2018 8:49

Niektórzy są zdania, że pewność siebie jest jak mięsień – aby zwiększyć jej siłę, musimy zrobić krok do przodu i narazić się na ból, a potem dać sobie czas na odpoczynek. Jak kształtować swoją pewność siebie i na ile wpływają na nią osoby z naszego otoczenia?

Tagi: Oczy, Mus, Ból
Źródło: polki.pl

(Nie)najszczęśliwsza lektura...

15.10.2018 0:00


Przyznaję, że po wcześniejszych książkach Maxa Czornyja miałam wobec "Najszczęśliwszej" spore oczekiwania. Niestety, muszę jednak napisać, że lektura tej pozycji nie sprawiła mi żadnej przyjemności. Uważam, że książka ta jest potknięciem Czornyja w jego literackiej karierze.

Tagi: Mus
Źródło: lubimyczytac.pl

Patronaty tygodnia

15.10.2018 0:00


Październik już w połowie, a wydawnictwa nie zwalniają tempa. Kolejna porcja patronatów serwisu lubimyczytac.pl, która musiała zostać brutalnie podzielona na pół. Powoli przestajemy nadążać za premierami. I czasami wydaje nam się, że regały zaczynają lekko skrzypieć. Ale to przecież nic groźnego, prawda?

Tagi: Praca, Mus
Źródło: lubimyczytac.pl

Kraków Street Band: Z ulicy na największe festiwale

14.10.2018 22:06


Szersza publiczność odkryła Kraków Street Band za sprawą telewizyjnych programów "Must Be The Music" (finał siódmej edycji) i "Mam talent" (półfinał dziewiątej edycji), ale zespół od dłuższego czasu budował popularność grając na krakowskich ulicach.

Źródło: muzyka.interia.pl

Anna Lewandowska wspomina, jak po raz pierwszy zamieszkała z Robertem

13.10.2018 22:20

Był pewien problem - musiała się radzić mamy;)

Źródło: www.kozaczek.pl

reklama
Kontakt z nami