Wiadomości z tagiem Oczy  RSS
Zgaduj-zgadula ("Zgadnij kto", McGeorge Chris)

16.10.2018 12:09

Morgan Sheppard otwiera oczy i stwierdza, że ma kaca. Cóż, nic nowego pod słońcem. Inna sprawa, że kiedy zasypiał, raczej nie był przykuty kajdankami do pręta nad łóżkiem. A teraz najwyraźniej jest. Mało tego: budzi się w hotelowym pokoju w centrum Londynu, a głowa opadła mu na poduszkę w Paryżu. Jakby nie dość było t...

Tagi: Oczy
Źródło: www.biblionetka.pl

Suknie ślubne brytyjskich księżniczek i księżnych. Która najpiękniejsza?

16.10.2018 12:05

W dniu ślubu każda panna młoda chce się czuć najpiękniejszą na świecie. Nie inaczej jest podczas królewskich uroczystości zaślubin. Oto suknie ślubne panien młodych z brytyjskiej rodziny królewskiej - księżniczek oraz tych, które wchodząc do królewskiej rodziny zyskały tytuł księżnej - sięgając wstecz do początków XX wieku. Która podoba się wam najbardziej?

Źródło: kobieta.onet.pl

Dyniowa trufla, czyli nieoczywisty deser

16.10.2018 10:35


Smakowita trufla bez pieczenia połączona z dynią i śmietankowym serkiem. Zdrowy deser? To możliwe.

Tagi: Deser, Oczy, MAKO
Źródło: kobieta.interia.pl

Jeśli on tak się zachowuje to na 100% ZŁAMIE CI SERCE!

16.10.2018 2:53

Statystycznie co 2 minuty rozpada się jakiś związek na świecie. Przyczyn jest tysiące i nie zawsze leżą po jednej ze stron. Takiego stanu rzeczy da się unikać (nie zawsze), ale trzeba mieć mocno otwarte oczy i serce. Oraz kobiecą intuicję. Dzisiaj podpowiadamy jak zachowuje się facet, który na 100% złamie ci serce. Przetestowane i wielokrotnie ...

Źródło: naobcasach.pl

MĘSKIM ZDANIEM: Jeśli zrobisz tak w sypialni, pozytywnie nas ZASKOCZYSZ!

16.10.2018 2:49

Nie ma nic lepszego niż pozytywne zaskoczenie w łóżku. Coś nowego, pikantnego, odświeżającego. To wszystko wzmacnia istniejącą między wami więź. Jeśli zrobisz choć jedną z poniżej wypisanych rzeczy- on będzie w pozytywnym szoku. Długo nie będzie mógł zrozumieć skąd u ciebie te zmiany! O DZIŚ JA ZAKŁADAM ZABEZPIECZENIE! Zaproponuj facetowi, że z dzisiejszym ...

Źródło: naobcasach.pl

Katarzyna Warnke znów zaskakuje metamorfozą

15.10.2018 13:38


Katarzyna Warnke przez wiele lat była wierna wizerunkowi eterycznej blondynki, ale od niedawna stawia na częste zmiany. Ostatnio znów zaskoczyła fanów.

Źródło: kobieta.interia.pl

Zaczęły się Targi Książki we Frankfurcie

15.10.2018 13:08


Frankfurckie Targi Książki to najważniejsze branżowe wydarzenie w świecie wydawniczym. Co roku bierze w nim udział około 300 tysięcy odwiedzających. Wśród wystawców nie zabraknie Instytutu Książki, który jest organizatorem polskiego stoiska. Targi rozpoczynają się 10 października i potrwają do niedzieli.

Źródło: lubimyczytac.pl

Nie jestem idealna i… dobrze mi z tym! Czyli o pewności siebie i o tym, jak ją rozwijać

15.10.2018 8:49

Niektórzy są zdania, że pewność siebie jest jak mięsień – aby zwiększyć jej siłę, musimy zrobić krok do przodu i narazić się na ból, a potem dać sobie czas na odpoczynek. Jak kształtować swoją pewność siebie i na ile wpływają na nią osoby z naszego otoczenia?

Tagi: Oczy, Mus, Ból
Źródło: polki.pl

Szybkie i łatwe przekąski na Halloween – pomysły na efektowny poczęstunek, którym zaskoczysz gości!

15.10.2018 4:50


Coraz więcej Polaków organizuje w swoich domach Halloweenowe przyjęcia. Trudno się im dziwić. To w końcu jedna z niewielu okazji, kiedy możemy bezkarnie przebierać się za ulubione postaci i nikt nie zarzuca nam niedojrzałości. Jednocześnie Halloween jest wspaniałym pretekstem do spotkania, wspólnej zabawy i kosztowania niezbyt zdrowych, ale za to smacznych i uroczych przekąsek okolicznościowych. Sprawdź, jak je wykonać, gdy brak Ci czasu, pieniędzy i chęci do wysiłku!

Źródło: kobietamag.pl

"Drach. Edycyjŏ ślōnskŏ". Książka Szczepana Twardocha ukazała się po śląsku

14.10.2018 19:06

Powieść "Drach" jednego z najbardziej poczytnych współczesnych polskich pisarzy Szczepana Twardocha ukazała się w tłumaczeniu na język śląski nakładem Wydawnictwa Literackiego, które wcześniej wydało polski oryginał. Tłumaczenie miało premierę w niedzielę podczas Śląskich Targów Książki w Katowicach.

Źródło: kultura.onet.pl

reklama
Kontakt z nami