Wiadomości z tagiem Piersi  RSS
Spring Break 2019: Daria Zawiałow pierwszą gwiazdą festiwalu (nowa płyta "Helsinki")

12.12.2018 14:06


Daria Zawiałow to pierwsza gwiazda, która zagra na kolejnej edycji Enea Spring Break. Poznański festiwal odbędzie się w dniach 25-27 kwietnia 2019 roku.

Źródło: muzyka.interia.pl

Szukasz wartościowego, normalnego faceta? Poznasz go w TYCH miejscach!

12.12.2018 1:46

Poszukujesz chłopaka, ale nie ze zwykłej ligi? Zależy ci na kimś wartościowym, kto ma swoje cele, idee i jest w miarę ogarnięty życiowo? Oto 12 miejsc, w których takie kąski się chowają i bynajmniej nie jest to pub, ani pierwsza lepsza dyskoteka!    1. Kurs nurkowania, kurs pływania, kurs wspinaczkowy!  kolejne ...

Źródło: naobcasach.pl

Legendarne albumy Księcia ponownie dostępne!

11.12.2018 15:13

The Prince Estate oraz Legacy Recordings/Sony Music Entertainment z przyjemnością ogłaszają pierwszy etap wznowień katalogi Prince’a.

Tagi: Mus, Piersi
Źródło: wyspa.fm

Nissan LEAF – pierwsze wrażenia z jazdy

11.12.2018 15:12

I ty będziesz jeździł elektrykiem. Już wkrótce. Wiele miast w Europie zakazało już wjazdu do centrum samochodom spalinowym, a kolejne zapowiedziały wprowadzenie tego zakazu już w niedalekiej przyszłości. Zdaje się, że los aut spalinowych jest przesądzony.

Tagi: Piersi, Leki, Dom
Źródło: facetpo40.pl

Tradycja odziedziczona czy stworzona na nowo?

11.12.2018 8:44


Słowo „tradycja” wywodzi się z łaciny i oznacza przekazywane z pokolenia na pokolenie treści kultury - takie jak: obyczaje, poglądy, wierzenia, sposoby myślenia i zachowania, normy społeczne - uznane przez zbiorowość za społecznie doniosłe dla jej współczesności i przyszłości. Tyle mówi sama definicja. Z pewnością dla każdego z nas tradycja to zapach pieczonego piernika czy świeżego świerku, odgłosy rodziny śpiewającej wspólnie kolędy czy też obraz babci w fartuchu krzątającej się po kuchni. Czym współcześnie jest dla nas tradycja i co nam daje?

Źródło: zwierciadlo.pl

"Barwy szczęścia": Karolina Chapko wróciła do roli, z którą pożegnała się siedem lat temu...

11.12.2018 6:00


W roli prostytutki Dominiki w "Barwach szczęścia" Karolinę Chapko po raz pierwszy mieliśmy okazję oglądać w 2009 roku. Świeżo upieczona wtedy absolwentka krakowskiej szkoły teatralnej wcielała się w tę postać przez dwa lata. Wkrótce ponownie zobaczymy ją w nagrodzonym Złotą Telekamerą "Tele Tygodnia" serialu.

Źródło: swiatseriali.interia.pl

Znamy datę Pol'and'Rock Festival 2019. Pierwszą gwiazdą Ziggy Marley

10.12.2018 21:10


Jurek Owsiak ogłosił, że kolejna edycja Pol'and'Rock Festival (wcześniej funkcjonujący pod nazwą Przystanek Woodstock) odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia 2019. Imprezę otworzy Ziggy Marley, syn króla reggae Boba Marleya.

Źródło: muzyka.interia.pl

"Bukareszt" Małgorzaty Rejmer - fotoplastykon ze stolicy Rumunii ("Bukareszt: Kurz i krew", Rejmer Małgorzata)

10.12.2018 14:14

„Bukareszt. Kurz i krew” Małgorzaty Rejmer to reportażowa podróż do i po Rumunii – wsiadamy na peronie w początkach XIX w., a wysiadamy w czasach współczesnych. Po „Bukareszt…” sięgnęłam po uprzedniej lekturze „Błota słodszego niż miód. Głosów komunistycznej Albanii”, która wywarła na mnie mocne wrażenie. Po pierwsze...

Źródło: www.biblionetka.pl

"Gorące mleko" Deborah Levy ("Gorące mleko", Levy Deborah)

10.12.2018 14:13

Deborah Levy to finalistka MAN BOOKER PRIZE 2016 – jednej z najbardziej cenionych nagród literackich w Wielkiej Brytanii – i autorka głównie sztuk teatralnych. To moja pierwsza lektura tej pisarki. Sięgnęłam po nią przypadkiem, a właściwie podsunęła mi ją Pani bibliotekarka w MBP w Koninie. Pozdrawiam i dziękuję za t...

Źródło: www.biblionetka.pl

Słodko-gorzka opowieść o uprzedzeniach i przyjaźni

10.12.2018 12:07


Na pierwszy rzut oka "Kwiat wiśni i czerwona fasola" to typowa japońska powieść o celebracji codziennych przyjemności i dążeniu do perfekcji w rzeczach najprostszych. Autor kładzie w niej duży nacisk na podkreślenie godności każdego człowieka, choć wybory, które przedstawia, nie są jednoznaczne. Udaje mu się jednak uniknąć nachalnego moralizowania.

Źródło: lubimyczytac.pl

reklama
Kontakt z nami