Wiadomości z tagiem Rodzice  RSS
Masz w domu biedronki? Nie dotykaj ich!

16.10.2018 9:08


„O biedronka! Mogę wziąć ją na rękę?” – kilka dni temu zawołał Aleks. Od tego czasu przez nasz dom przewinęło się z kilkadziesiąt, jak nie więcej, tych owadów. Wraz z pojawieniem się pięknej złotej polskiej jesieni, zjawiły się biedronki azjatyckie. Na pierwszy rzut oka wyglądają jak nasze rodzime nieszkodliwe dwu lub siedmiokropki, a są to […]

Źródło: wrolimamy.pl

NAJTRUDNIEJSZY quiz o rodzinie królewskiej. Sprawdź się! (QUIZ)

16.10.2018 8:07

Tylko nieliczni uzyskują 6/6...

Tagi: Rodzice
Źródło: www.kozaczek.pl

Jak wygląda życie samotnych rodziców w Polsce?

15.10.2018 12:03


- Samotne matki są źle widziane w Polsce - tłumaczy Małgorzata Kolińska-Dąbrowska.

Źródło: www.styl.pl

Amy Winehouse jako hologram ruszy w trasę

15.10.2018 7:31


Ponoć rodzina Amy Winehouse już zaakceptowała hologram zmarłej wokalistki, który wkrótce ma wyruszyć w trasę koncertową.

Tagi: Rodzice, House
Źródło: muzyka.interia.pl

Z ostatniej chwili: Majdan potwierdził CIĄŻĘ Rozenek?! Zobaczcie, co napisał!

14.10.2018 14:57

Wygląda na to, że niedługo zostaną rodzicami.

Źródło: www.kozaczek.pl

Paznokcie z usg. Nowy, dziwny trend w manicure dla przyszłych mam

13.10.2018 4:30


Kiedy to my przychodziliśmy na świat rodzice nie dostawali na pamiątkę zdjęć z ciążowego usg. Teraz takie pamiątki (a nawet filmiki, na których widać poruszające się dziecko) są już codziennością. Każda z nas z pewnością widziała je chociaż raz, dlatego przyszłe mamy niemogące doczekać się narodzin swojego potomka poszukują innych możliwości, by wyrazić swoją radość. Na jedną z nich wyrasta właśnie nowy trend w manicure... paznokcie ze zdjęciem usg!

Źródło: kobietamag.pl

Z Kristiną Sabaliauskaitė po „lesie rzeczy”

13.10.2018 0:00


"W tej książce jest cały barok" - zachwycali się litewscy recenzenci. "Prawdziwy literacki Mozart" - pisali o autorce, Krisitinie Sabaliauskaitė. Nominowana do Nagrody Angelus, urodzona w Wilnie pisarka powraca w olśniewającej sadze o burzliwych dziejach szlacheckiej rodziny na tle wielkiej wojny północnej - "Silva rerum II". Z pisarką wywiad przeprowadziła Barbara Lekarczyk-Cisek.

Źródło: lubimyczytac.pl

"A gdzie to dziecko ma czapeczkę?" czyli jak właściwie ubrać dziecko

12.10.2018 13:44

Pytanie o nakrycie głowy dziecka jest jedną z najbardziej irytujących uwag, jakie słyszą rodzice od obcych. Rozwiewamy wątpliwości, jak to z tą czapką jest w rzeczywistości!

Tagi: Rodzice
Źródło: polki.pl

Nie mogło być inaczej! Księżna Kate na ślubie księżniczki Eugenii w najpiękniejszej kreacji!

12.10.2018 12:26


Królowa stylu na brytyjskim dworze jest tylko jedna Księżna Kate na ślubie księżniczki Eugenii W rodzinie królewskiej nie brakuje w tym roku emocji. W kwietniu na świat przyszedł książę Louis, zaledwie trzy tygodnie później „niegrzeczny Harry” ustatkował się u boku Meghan Markle… Nadszedł czas na kolejne wydarzenie. 12 października, niemal równych 5 miesięcy po pierwszym […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Mama i jej świat – na motocyklu

12.10.2018 11:25

Aida Valenti zawsze marzyła o wielkich podróżach. Założyła rodzinę, urodziła dzieci i właśnie wtedy odważyła się na ten krok.

Źródło: www.motocaina.pl

reklama
Kontakt z nami