Wiadomości z tagiem Stres  RSS
Odnaleziony w Rumunii obraz autorstwa Picassa okazał się falsyfikatem

19.11.2018 15:04

Odnaleziony w Rumunii obraz, który uważano za zaginione sześć lat temu dzieło Pabla Picassa, okazało się fałszywką. Duńska pisarka, do której trafiły rzekome informacje o położeniu obrazu, padła ofiarą żartu ze strony dwóch performerów pracujących nad projektem poświęconym słynnemu fałszerzowi obrazów.

Tagi: Stres, Dzieci
Źródło: kultura.onet.pl

Katarzyna Błażejewska-Stuhr o swoich sposobach na odreagowanie

19.11.2018 12:13


Życiu znanej pary – Macieja Stuhra i jego żony Katarzynie Błażejewskiej Stuhr, towarzyszy ciągły stres. Intensywny tryb życia trzeba kiedyś odreagować. Dlatego też, zapytaliśmy Katarzynę o jej sposoby na relaks i co robi żeby zachować zdrowy styl życia. „Najczęściej jest to aktywność fizyczna. Albo są to treningi, albo częste spacery. Nawet dzisiaj przed wyjściem, wyciągnęłam […]

Źródło: obcasy.pl

Spędziłem wiele czasu, aby okiełznać strach – wywiad z Peterem Straubem

18.11.2018 0:00


Peter Straub to prawdopodobnie jeden z najważniejszych twórców współczesnego horroru i opowieści niesamowitych. Złotymi zgłoskami w historii gatunku zapisał się za sprawą "Upiornej opowieści", która stanowi z jednej strony hołd dla klasyków gotyckiej literatury grozy, a z drugiej jest misternie skonstruowaną powieścią szkatułkową.

Tagi: Stres
Źródło: lubimyczytac.pl

Meghan Markle w sukience za grosze! Księżna ubrała się w sieciówce i wyglądała jak milion dolarów!

17.11.2018 8:00


Najtańsza kreacja jaką dotychczas miała na sobie Meghan Markle w sukience Marks&Spencer Garderoba Meghan Markle to prawdziwa skarbnica trendów. Księżna Sussexu w swoich zbiorach ma kreacje od największych projektantów, często takie, które powstają specjalnie z myślą o niej. Nie oznacza to jednak, że Meghan stroni od tanich, dostępnych na wyciągnięcie ręki, ubrań z sieciówek. Ostatnio na […]

Źródło: jastrzabpost.pl

"Rezerwacja": wystawa "W Polsce Króla Maciusia. 100-lecie odzyskania niepodległości" w Muzeum Polin

16.11.2018 18:06

W Muzeum Polin można już zapoznać się z wystawą "W Polsce Króla Maciusia. 100-lecie odzyskania niepodległości". - Na tej wystawie splatają się trzy warstwy. Z jednej strony mamy warstwę historyczną (...). Druga to baśniowy świat Króla Maciusia Pierwszego, a trzecia warstwa jest dedykowana współczesnej edukacji obywatelskiej - mówi kurator Tamara Sztyma-Knasiecka.

Źródło: kultura.onet.pl

TWÓJ BUKIET ŚLUBNY 12

16.11.2018 3:00

TWÓJ bukiet ŚLUBNY kwiaty są jednym z najważniejszych elementów stylizacji ślubu. Będą towarzyszyć Wam w bukiecie, butonierce, korsarzu, wianku. Będą także jednym z najważniejszych elementów dekoracyjnych wystroju kościoła, obiektu weselnego, a także samochodu, słodkiego stołu czy strefy chillout. Zebrałyśmy dla Was ponad 600 najpiękniejszych bukietów, które co piątek, będziemy pokazywać w cyklu TWÓJ bukiet ŚLUBNY. […]

Źródło: bridelle.pl

"Drzwi do stylu": jak ubrać się na rozmowę o pracę?

15.11.2018 19:06

Rozmowa o pracę to dla wielu osób stresujące przeżycie. By zaprezentować się jak najlepiej, powinnyśmy zadbać o odpowiedni strój. Dorota Wróblewska radzi, jaki ubiór sprawdzi się najlepiej i czego unikać, by wyglądać profesjonalnie.

Źródło: kobieta.onet.pl

"Drzwi do stylu" odc. 2: Agnieszka i jej szafa. Jak ubrać się na rozmowę o pracę, casualowo i na bal?

15.11.2018 19:06

Bohaterką drugiego odcinka programu "Drzwi do stylu" jest Agnieszka - pedantyczna technolog żywienia, mama dwójki dzieci. Dorota Wróblewska pomoże jej znaleźć odpowiedni strój na rozmowę o pracę, na co dzień i na bal. Przy okazji z odcinka dowiecie się, jakie kolory włosów nas postarzają i dlaczego warto stawiać na dodatki.

Źródło: kobieta.onet.pl

O co chodzi w beefie Bedoesa i Białasa z Dixon37? Streszczenie konfliktu

14.11.2018 17:05


Od kilku dni rapowa scena emocjonuje się beefem składu Dixon37 z reprezentantami SB Maffiji – Białasem i Bedoesem. Jak zaczął się konflikt pomiędzy raperami? Wyjaśniamy wszystkim niezorientowanym w sytuacji.

Tagi: Stres
Źródło: muzyka.interia.pl

Kolejna szansa, trudne decyzje i przerwane rozmowy telefoniczne

14.11.2018 16:07


Jest to książka o dojmującym smutku, o przeżywaniu żałoby i godzeniu się ze stratą najbliższej osoby. Egzotyczny dla nas świat Japonii oraz wartki wątek kryminalny dodają dominującej w powieści atmosferze melancholii i marzeń sennych energii, ożywiają fabułę i pozwalają odkryć, co to jest gipsówka, omuraisu czy kantalup.

Tagi: Stres, Szafa, Doda, Dom
Źródło: lubimyczytac.pl

reklama
Kontakt z nami