Wiadomości z tagiem Stres  RSS
Inwestuj w mocne strony!

15.01.2019 11:00


Talent to nie jest coś, co na loterii losu wygrywają tylko wybrani. Według Instytutu Gallupa, najstarszego instytutu badania opinii społecznej, twoim talentem może być strategiczność, empatia czy współzależność. Na podstawie badań wyróżniono 34 cechy, które wykształcają się w nas w zależności od doświadczeń i ścieżki życiowej. Które z nich przydają się najbardziej na współczesnym rynku pracy? – pytamy coach Anetę Pietrzak.

Tagi: Praca, Stres
Źródło: zwierciadlo.pl

NIEPOZORNE zdania, które powinnaś mówić MU CODZIENNIE, abyście zawsze byli razem!

15.01.2019 1:28

Kilka prostych zdań wypowiadanych codziennie przez ciebie w jego stronę może zdziałać wiele. Trudno w to uwierzyć, ale już wiele razy wspominałyśmy, że słowa mają moc sprawczą, mogą zmienić wiele, mogą zepsuć dosłownie wszystko. Dzisiaj skupimy się na tym jak wielki przekaz niosą wypowiadane każdego dnia zdania, które spokojnie przejdą ci przez usta. Jeśli wprowadzisz ...

Tagi: Stres, Usta
Źródło: naobcasach.pl

Projekt ogrodu - jak zaplanować ładny zielony zakątek wokół domu

14.01.2019 13:18

Projekt ogrodu zawsze warto zrobić, zanim zaczniesz cokolwiek w nim sadzić. Rośliny nie są tanie, więc jeśli źle je dobierzesz i nie będzie efektu lub zmarnieją, to spora strata. Dzięki dobremu projektowi nawet mały ogród może być piękną zieloną oazą przy domu.

Źródło: polki.pl

Brat Meghan Markle został aresztowany. Księżna wyrzeknie się rodziny?

12.01.2019 14:13

Znowu problemy ze strony rodziny księżnej Sussexu.

Źródło: www.kozaczek.pl

Domowe sposoby na wzmocnienie włosów

11.01.2019 11:10


Zimą często zaczynają się kłopoty z włosami: stają się łamliwe i nasila się ich wypadanie. Przyczyną może być także częste farbowanie, zbyt intensywna stylizacja i źle dobrane kosmetyki. Osłabienie włosów może wynikać nawet z ubogiej w witaminy diety, stresu, kłopotów ze snem i zmian w gospodarce hormonalnej. Jak przywrócić im dobrą kondycję?

Źródło: www.styl.pl

TWÓJ BUKIET ŚLUBNY 15

11.01.2019 3:00

TWÓJ bukiet ŚLUBNY kwiaty są jednym z najważniejszych elementów stylizacji ślubu. Będą towarzyszyć Wam w bukiecie, butonierce, korsarzu, wianku. Będą także jednym z najważniejszych elementów dekoracyjnych wystroju kościoła, obiektu weselnego, a także samochodu, słodkiego stołu czy strefy chillout. Zebrałyśmy dla Was ponad 600 najpiękniejszych bukietów, które co piątek, będziemy pokazywać w cyklu TWÓJ bukiet ŚLUBNY. […]

Źródło: bridelle.pl

Oswoić strach, żeby osiągnąć sukces

10.01.2019 16:00

Jak strach przekuć w zwycięstwo?

Tagi: Stres
Źródło: dlalejdis.pl

Stres - wróg smukłej sylwetki

10.01.2019 13:56


Bóle brzucha, bezsenność, kołatanie serca - wszyscy znamy objawy stresu. Z uwagi na groźne dla zdrowia następstwa, nie powinniśmy go lekceważyć. Tym bardziej, jeśli staramy się schudnąć. Zestresowani częściej bowiem podjadamy, co prowadzi do przybierania na wadze.

Źródło: kobieta.interia.pl

Meghan Markle stresuje się plotkami na swój temat. TO może źle wpłynąć na ciążę

10.01.2019 13:27

Księżna jest w sytuacji patowej.

Źródło: www.kozaczek.pl

Rodzinne płyny do kąpieli Joanna – relaks otulony nieziemskim zapachem natury

10.01.2019 4:00


Kąpiel to jeden z najlepszych sposobów na walkę ze stresem, który niestety towarzyszy nam każdego dnia. W chłodniejsze wieczory natomiast potrafi rozgrzać i zapewnić cudowny relaks, który niedługo później utuli nas do snu. Proponujemy sięgnąć po rodzinne płyny do kąpieli Joanna. W swoim składzie zawierają cenne dla skóry składniki, i to zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Możesz wybrać kozie mleko, kwiat wiśni albo melon. Co więcej, dzięki ekonomicznej butelce płyn wystarczy na długo!

Źródło: kobietamag.pl

reklama
Kontakt z nami