Wiadomości z tagiem Wiosna  RSS
Cebule i bulwy kwiatowe – kiedy wykopać i jak przechowywać mieczyki, dalie, kanny, begonie

16.10.2018 9:33


Wiele gatunków bylin cebulowych i bulwiastych nie wytrzymuje polskich zim, dlatego przed nadejściem mrozów należy je wykopać i przenieść do chłodnego pomieszczenia. Aby wiosną cebule i bulwy kwiatowe nadawały się do wysadzenia, powinny być przechowywane w dobrych warunkach (i wcześniej zaprawione). Podpowiadamy, kiedy zbierać i jak przechowywać cebule i bulwy kwiatowe bylin niezimujących w gruncie: mieczyków, dalii, kanny, begonii.

Tagi: Wiosna, Kwiaty
Źródło: www.wymarzonyogrod.pl

Inspiracje na wesele wiosną

15.10.2018 16:10

Wiosna to piękny czas, w którym przyroda budzi się do życia. Wraz z pierwszymi promieniami słońca pojawia się w nas nowa energia.

Źródło: www.weselezklasa.pl

Trawnik - jesienne prace. Jak przygotować trawnik do zimy?

05.10.2018 13:43


Jesienne prace na trawniku są niezbędne, aby murawa w dobrej kondycji przetrwała do wiosny. Zima to trudny okres dla wszystkich roślin w ogrodzie, także dla traw tworzących trawnik. Jak przygotować trawnik do zimy? Trawnik przed zimą.

Źródło: www.wymarzonyogrod.pl

Historyczna twarz Dubaju

04.10.2018 11:16


Dubaj w rekordowo krótkim czasie z rybackiej wioski przekształcił się w ogromną metropolię, w której turyści znajdą wszystko, co największe i najwyższe. A gdzie szukać tam śladów przeszłości?

Źródło: kobieta.interia.pl

Niezwykły pokaz mody Chanel wiosna lato 2019. Karl Lagerfeld przeniósł Paryż nad morze!

04.10.2018 5:10


Chociaż dopiero przywitałyśmy pierwsze dni jesieni, projektanci największych domów mody mają już w głowach przyszłoroczne lato i prezentują na Paryskim Tygodniu Mody zwiewne sukienki, fantazyjne sandałki, a nawet całe kolekcje plażowe. O ile wszyscy zachwycaliśmy się spektakularnym pokazem mody Diora otwierającym doroczne paryskie święto branży fashion, o tyle ostatni pokaz Chanel wykreowany przez Karla Lagerfelda wyniósł pojęcie mody plażowej na nowy poziom, a serce Francji przeniósł... nad brzeg morza. Jak to w ogóle możliwe? Przekonajcie się same!

Źródło: kobietamag.pl

Georgina Tarasiuk z zespołem Blauka wydaje drugi singiel. Zobacz intrygujący teledysk!

03.10.2018 11:56

„Zawzięcie" to drugi singiel zespołu Blauka, będący zapowiedzią debiutanckiej płyty, która ukaże się wiosną 2019 roku.

Źródło: wyspa.fm

Fotorelacja z pokazu mody Agnès Wuyam podczas Fashion Week Milano!

03.10.2018 9:47


Gorąco zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją z pokazu najnowszej kolekcji wiosna lato 2019 Agnès Wuyam, który odbył się w ramach Fashion Week Milano. Najnowsza propozycja Agnès Wuyam, to kolekcja dla nowoczesnych kobiet lubiących bawić się moda i dodatkami - wśród których są m.in. niezwykle stylowe apaszki, torby czy buty. Jak zwykle, dobry krój i ponadczasowość to

Źródło: modaija.pl

Emma Stone z kwiatami we włosach... i z zielonymi oczami

02.10.2018 10:20

Przesadziła ze stylem na Panią Wiosnę?

Źródło: www.zeberka.pl

Emma Stone z kwiatami we włosach... i z zielonymi oczami

02.10.2018 10:20

Przesadziła ze stylem na Panią Wiosnę?

Źródło: www.zeberka.pl

reklama
Kontakt z nami