Wiadomości z tagiem Zara  RSS
Prosak – nieestetyczna, twarda grudka na skórze. Czym jest i jak bezpiecznie się jej pozbyć?

19.11.2018 4:50


Prosaki to małe białe lub kremowe podskórne grudki, występujące najczęściej w okolicy oczu, na skroniach lub nosie, a czasami także w miejscach intymnych. Nie są zaraźliwe, lecz wyglądają nieestetycznie i utrudniają wykonywanie makijażu. Wyjaśniamy, czym są oraz w jaki sposób można bezpiecznie się ich pozbyć!

Źródło: kobietamag.pl

Świąteczne zestawy od Nuxe. Czas pomyśleć o wyjątkowych prezentach pod choinkę

17.11.2018 4:00


Już niedługo mikołajki, a zaraz potem Święta Bożego Narodzenia. Jeżeli wśród obdarowywanych przez ciebie osób znajdą się kobiety, trafionym prezentem będą kosmetyki. Wśród świątecznych propozycji znalazły się zestawy kosmetyków od Nuxe. Wybierz dla kogoś, albo dla siebie i otul się przyjemnymi zapachami.

Źródło: kobietamag.pl

Małgorzata Socha pierwszy raz po ciąży oficjalnie na salonach! Wróciła już do boskiej sylwetki?

16.11.2018 14:10


Satynowa koszula nie ukryła niczego Małgorzata Socha pierwszy raz od porodu na oficjalnej imprezie Małgorzata Socha pierwszy raz od porodu na salonach. Gwiazda, która niedawno powitała na świecie swoje trzecie dziecko – i pierwszego synka zarazem – od czasu narodzin chłopca nie pojawiła się na żadnej oficjalnej imprezie. Jest to całkiem zrozumiałe, bo po porodzie […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Farben Lehre mówi "Dobranoc"

15.11.2018 17:56

Album "Stacja Wolność" to trzynasta płyta studyjna w dyskografii płockiej grupy, a zarazem jedenaste wydawnictwo z premierowym materiałem.

Tagi: Zara
Źródło: wyspa.fm

Co zrobić, by włosy nie puszyły się po zdjęciu ciepłej czapki

15.11.2018 8:46


Panie o włosach suchych, szorstkich i zniszczonych są najbardziej narażone na nieład po zdjęciu okrycia głowy. Oto pomysły jak temu zapobiec i szybko zaradzić, gdy włosy się spuszą.

Źródło: kobieta.interia.pl

Co zrobić, aby chętniej chodzić do pracy jesienią? Okazuje się, że to możliwe, nawet gdy za oknem szaruga

15.11.2018 4:00


Za oknem szaro i zimno. Niestety, to żadne wytłumaczenie przed poranną pobudką i pójściem do pracy. Codzienny tragizm, którego doznajemy zaraz po przebudzeniu, a następnie popołudniową chandrę można jednak nieco złagodzić. Wystarczy, że dodamy sobie na co dzień więcej energii. Zobaczysz, że zobaczysz sens w nawet najbardziej pochmurnym dniu, a pracodawca w końcu przestanie podkreślać na każdym kroku, że bujasz w obłokach. Macie swoje sprawdzone sposoby na jesienną motywację do pracy? Podzielcie się w komentarzach!

Tagi: Zara, Doda
Źródło: kobietamag.pl

Zaraz wyjdziesz z siebie? Lepiej ustal zasady gry

13.11.2018 18:53


Jesteś rodzicem — założyłeś rodzinę, stworzyłeś dom. Odkrywasz, że wychowywanie dzieci jest wyzwaniem i to jednym z najtrudniejszych. Dla pocieszenia – nikt na świecie nie ma idealnego życia i perfekcyjnej rodziny. W codzienności każdego z nas pojawiają się przykre momenty i denerwujące sytuacje. Wiele rzeczy nas przerasta i wyprowadza z równowagi. W dodatku nie możemy […]

Źródło: wrolimamy.pl

Jakich studiów unikać, jeśli chcesz dużo zarabiać

13.11.2018 13:15


Telewizja BBC, powołując się na badania The Institute of Fiscal Studies, podała dane mówiące o...

Tagi: Zara
Źródło: o-you.pl

Gabriel Fleszar i Maja Konarska (Moonlight) w duecie. Zobacz teledysk "Nawet gdy pogubię się"

13.11.2018 11:06


Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Nawet gdy pogubię się" nieco zapomnianego wokalisty Gabriela Fleszara i Mai Konarskiej, stojącej na czele reaktywowanej niedawno grupy Moonlight.

Tagi: Zara
Źródło: muzyka.interia.pl

W tym hoitelu nie zagrzejesz miejsca ("Hotel", Boichi (właśc. Park Mujik))

13.11.2018 11:03

To bardzo epizodyczna manga, ale jednym z najważniejszych, bo należących do najdłuższego opowiadania, bohaterów jest Louis. Jest to specyficzna kapsuła czasu, a zarazem główny komputer tytułowego Hotelu – wieży, w której składowane jest wzorcowe DNA wszystkich organizmów na ziemi. Ale tylko wszystkich potrzebnych dla e...

Tagi: Zara
Źródło: www.biblionetka.pl

reklama
Kontakt z nami