Wiadomości z tagiem Związki  RSS
Naturalne liderki

12.12.2018 8:00


Przez całe stulecia kobiety rozwijały najważniejsze umiejętności potrzebne do kierowania innymi. Niektóre z nich są naturalne, inne nabyte, bo związane z rolami pełnionymi w życiu. A jednak wiele bizneswoman niepotrzebnie przejmuje męski sposób zarządzania. Pora uwierzyć w to, że kobiecy styl jest unikalny i skuteczny – apeluje coach Aneta Pietrzak.

Źródło: zwierciadlo.pl

Zanieczyszczenia powietrza a choroby

11.12.2018 20:02


Statystyki są zatrważające. Dolegliwości mające związek z zanieczyszczonym powietrzem skracają życie Polaków o około rok. Utrzymujący się smog przyczynia się do rozwoju chorób układu oddechowego, krążeniowego, alergii, nowotworów oraz zaburzeń rozwoju u dzieci.

Źródło: kobieta.interia.pl

Zdania, które powinnaś mówić FACETOWI bardzo często, abyście zawsze byli RAZEM!

11.12.2018 1:25

Proste, wręcz banalne wyrażenia, o których często zapominamy. Jeśli są obecne w związku to relacja pnie się na wyżyny szczęśliwości, zrozumienia, szacunku i akceptacji. Powinnaś je mówić ukochanemu codziennie, abyście byli razem szczęśliwsi.  Witaj najukochańszy, dobrej nocy, dzień dobry!, śpij smacznie! Kilka prostych wyrażeń, które twój ukochany słyszy na dzień dobry, albo ...

Źródło: naobcasach.pl

Piotr Adamczyk świętuje rocznicę związku

10.12.2018 11:47


Wygląda na to, że 46-letni Piotr Adamczyk wreszcie może mówić o uczuciowej stabilizacji. Ostatnio świętował drugą rocznicę związku.

Źródło: kobieta.interia.pl

15 sposobów na to, abyście ZAKOCHALI SIĘ W SOBIE na nowo!

09.12.2018 1:37

Te rady pomogą wam odświeżyć związek i zakochać się w sobie na nowo, ze zdwojoną siłą. Warto czasem popracować nad związkiem, aby iskierka miłości nie zgasła całkowicie. Czytaj o: 15 bezwstydnych seks trików, które sprawdzają się w łóżku >>>>klik>>>> Od czasu do czasu oglądajcie stare zdjęcia z początku waszej relacji. To super sposób ...

Źródło: naobcasach.pl

Marta Baum prezentuje nowy singiel "Oł Yeah"

08.12.2018 10:05

Nowy utwór Marty Baum jest formą życzeń ślubnych. Marta wyśpiewuje życzenia z nadzieją, że mogą jeszcze istnieć związki małżeńskie i partnerskie do końca życia.

Źródło: wyspa.fm

Agnieszka Hyży o wsparciu od byłego męża

07.12.2018 15:13


Agnieszka Hyży w 2011 roku wzięła ślub z Mikołajem Witem. Niestety, związek nie przetrwał próby czasu.

Źródło: kobieta.interia.pl

​Oni byli kiedyś parą. Pamiętacie?

07.12.2018 9:20


Życie gwiazd pełne jest ekscytujących związków, wielkich miłości, burzliwych romansów i równie burzliwych rozstań. Nie brakuje w Polsce celebrytów, którzy zmieniają partnerów tak często, że trudno nie stracić w tym rachuby. Na szczęście są stare zdjęcia! Dzięki nim możemy powspominać związki gwiazd, o których dziś mało kto pamięta.

Źródło: kobieta.interia.pl

Czym są nartosanki i czy warto zrezygnować dla nich z tradycyjnych sanek?

06.12.2018 18:03


Nie ma dziecka, które chociaż raz nie zjeżdżałoby na sankach. Dlatego każdy rodzic pragnie, aby jego pociecha również zaznała frajdy związanej z taką zabawą. Jednak zanim postawisz na tradycyjne modele, lepiej zwróć uwagę na coraz popularniejszy model sanek z kierownicą. Czym się charakteryzują nartosanki, co odróżnia je od zwykłych sanek i dla kogo są przeznaczone?

Źródło: modaija.pl

Masz problemy w relacjach z innymi? Sprawdź, jak mogło na to wpłynąć twoje dzieciństwo

06.12.2018 11:16


Dorośli, bywają niezdolni do budowania związku. Wykształceni, zdolni i pracowici, ale wciąż niepewni swojej wartości. Ludzie, których życie determinują deficyty emocjonalne powstałe podczas najmłodszych lat. Jak funkcjonować normalnie gdy niedobory uczuć z dzieciństwa uporczywie sterują rzeczywistością dorosłego? Ile razy słyszałeś już sztampowe, niby żartobliwe ”Rodziny się nie wybiera”, każdorazowo budzące jednak w tobie złość, żal […]

Źródło: ohme.pl

reklama
Kontakt z nami